Seksualny temperament znaków zodiaku
MySex

Seksualny temperament znaków zodiaku

Dla jednych seks zajmuje pierwsze miejsce, dla innych spełnienie w tej sferze ma drugorzędne znaczenie. Mowa nie tylko o ludziach, ale także o znakach zodiaku. Niezależnie od tego, czy jesteś sceptycznie nastawiona do wróżenia, przepowiedni i astrologii, czy też tematyka ta jest Ci wyjątkowo bliska, przeczytaj ten artykuł i sprawdź, który znak zodiaku będzie najbardziej zbliżony temperamentem do Twoich potrzeb.

Justyna Kos Justyna Kos · 24 lutego 2021

Seks na pierwszym miejscu

Istnieje kilka znaków, dla których seks jest ważniejszy niż miłość. Temperament takich osób jest zwykle bardzo gorący.

 1. Baran – ten znak zodiaku to chodząca namiętność. Mężczyźni spod tego znaku najczęściej przy wyborze życiowych partnerek w pierwszej kolejności kierują się fizycznością i seksualną atrakcyjnością. Barany bardzo często zmieniają jednak obiekt westchnień i poszukują nowych wrażeń.
 2. Lew – mężczyźni spod tego znaku wykazują się sporym temperamentem seksualnym. Najczęściej jednak intymne zbliżenia wykorzystują wyłącznie do zaprezentowania swoich umiejętności oraz późniejszej możliwości pochwalenia się swoją zdobyczą. Lwy muszą mieć stały dostęp do zmieniających się bodźców, dlatego z reguły nie potrafią wytrwać zbyt długo przy jednej partnerce.
 3. Skorpion – znak ten charakteryzuje się rozpatrywaniem wielu spraw w kategoriach seksu. Panowie spod tego znaku wykazują się ogromnym temperamentem. Skorpiony oprócz dobrego seksu pragną także prawdziwej miłości, jednak związek bez satysfakcjonującego seksu absolutnie nie jest dla nich, za to seks bez miłości nie stanowi dla nich przeszkody.
 4. Waga – mężczyźni spod tego znaku bardzo często wykorzystują swoją atrakcyjność i to, że podobają się kobietom. Mają skłonności do wchodzenia w relacje oparte wyłącznie na fizyczności, często łamiąc przy tym serca pań. Wagi patrzą na płeć piękną głównie jak na obiekt seksualny. Nie potrzebują głębokich rozmów o poranku, żyją szybko i intensywnie.

Miłość ważniejsza od seksu

Istnieją również znaki zodiaku, dla których seks jest wyłącznie dodatkiem do prawdziwej miłości. Osoby spod tych znaków najlepiej sprawdzają się jako stali partnerzy.

 1. Byk – znak ten charakteryzuje się opanowaniem na każdej życiowej płaszczyźnie. Byki potrafią jednak być bardzo namiętne i dać wyjątkowe doznania partnerce, ale tylko wtedy, kiedy w grę wchodzi uczucie. Żaden Byk nie podchodzi do intymności egoistycznie. Seks traktuje jako dobrą zabawę dla obojga partnerów, z której każdy powinien czerpać wyłącznie korzyści.
 2. Koziorożec – znak ten to istny wulkan energii. Temperament Koziorożca może jednak poznać tylko kobieta, która stanie się wybranką jego serca. Mężczyźni spod tego znaku stawiają fizyczność na drugim miejscu. Najważniejszy jest dla nich intelekt i porozumienie dusz, również w łóżku.
 3. Panna – mężczyźni spod tego znaku są zwykle bardzo nieśmiali w sferze seksu. Najczęściej unikają tego tematu, ponieważ boją się skompromitowania. Panny można jednak oswoić. Wystarczy poświęcić im odrobinę uwagi, aby wydobyć z nich ukryty temperament.
 4. Rak – mężczyźni spod tego znaku nie potrafią rozdzielić miłości i seksu. Sfera intymności w przypadku Raków jest nierozerwalnie związana z uczuciem i bliskością. Nie oznacza to jednak, iż są to mężczyźni nudni w sypialni. Wręcz przeciwnie. Potrafią oni zaskoczyć nowymi pomysłami i sprawiać przyjemność na wiele różnych sposobów.
 5. Ryby – znak ten to spokój i opanowanie. Ryby muszą bardzo mocno kochać, aby przełamać swoje bariery. Są jednak ciekawe nowych doświadczeń, dlatego odpowiednio poprowadzone chętnie zdobędą nowe umiejętności. Nauka w przypadku takich mężczyzn musi jednak odbywać się w atmosferze miłości i prawdziwego uczucia.
 6. Strzelec – znak ten charakteryzuje się ogromnym temperamentem. Mężczyźni spod tego znaku patrzą jednak na kobiety bardzo poważnie, dlatego nie są w stanie oddać się cielesności bez głębszego uczucia. Dla Strzelców niezwykle istotne jest odczuwanie silnej więzi z partnerką. Tylko wówczas są w stanie osiągnąć prawdziwe spełnienie w intymnej rzeczywistości.

Ciekawość

Są znaki zodiaku, które wiele mówią o seksie, ale nie wykazują się zbyt wysokim temperamentem. W ich przypadku tematyka intymności to głównie ciekawość, aniżeli działanie.

 1. Bliźnięta – mężczyźni spod tego znaku bardzo wiele dyskutują na tematy związane z seksem i intymnością. Zadają niedyskretne pytania i lubią wprawiać w zakłopotanie. Temat seksu dla Bliźniąt nierzadko kończy się jednak wyłącznie na rozmowach.
 2. Wodnik – znak ten to synonim marzycielstwa. Wodnicy lubią wyobrażać sobie seks z kobietą, którą darzą uczuciem. Seks wolą jednak analizować i wizualizować, aniżeli wykazać się w realnej rzeczywistości.

MySex

Najnowsze