Ziołowe afrodyzjaki - zadbaj o swoje libido w naturalny sposob

Ziołowe afrodyzjaki. Zadbaj o swoje libido w naturalny sposób

Opublikowane w kategorii

Wieczny pęd, kłopoty w pracy i niewyspanie mogą przyczynić się do zmniejszenia libido, a to z kolei może być źródłem nieporozumień z partnerem. Ciężko jest jednak w dzisiejszych czasach uniknąć stresujących momentów, a im więcej takich sytuacji zdarza się w ciągu dnia, tym mniejsza ochota na seks. Na szczęście możesz temu zaradzić. Nie musisz kupować od razu wymyślnych specjałów i bać się ewentualnych skutków ubocznych. Wystarczy, że skorzystasz z dobrodziejstwa ziołowych afrodyzjaków. Założę się, że część zaproponowanych przeze mnie produktów, będziesz miała w swoim domu. Sprawdź i przekonaj się sama.

Dlaczego warto sięgać po naturalne afrodyzjaki?

Afrodyzjaki to substancje, które stosuje się w celu zwiększenia libido. Zażywając regularnie określone produkty możesz podnieść jakość swojego życia seksualnego i odczuwać więcej przyjemności podczas stosunku. Najlepszymi afrodyzjakami są oczywiście naturalne produkty, ponieważ nie niosą one negatywnych skutków ubocznych. Kobiece libido najlepiej podnosić poprzez wykorzystywanie ziołowych afrodyzjaków. Są to naturalne propozycje, które mają wyłącznie pozytywne działanie. Większość z nich działa poprzez zwiększanie krążenia krwi. W wielu przypadkach dochodzi także do podwyższenia temperatury ciała. To dzięki temu większość ziół, których nazwy znajdziesz w dalszej części artykułu, w dłużej perspektywie jest w stanie skutecznie i na długo poprawić libido.

Ziołowe afrodyzjaki – poznaj ich moc

Zioła wzmacniają potencję seksualną oraz pozytywne oddziałują na ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu nie tylko zwiększy się Twoja ochota na seks, ale podczas stosunku będziesz odczuwała więcej przyjemności. Wypróbuj następujących ziół:

 • Bazylia – liście bazylii zawierają kwasy, witaminy i olejki eteryczne. Dzięki nim krew zaczyna krążyć dużo szybciej, organizm nabiera więcej energii, a narządy płciowe stają się lepiej ukrwione.
 • Chrzan – roślina ta już od wielu lat funkcjonuje jako środek przywracający siły miłosne. Jej właściwości doceniano już w XII wieku
 • Czosnek – działa silnie pobudzająco. Był uznawany za miłosny wspomagacz już w starożytnym Egipcie. Najlepiej sprawdza się w towarzystwie kolendry.
 • Koper – zwiększa siłę i pozytywnie wpływa na kondycję seksualną.
 • Lubczyk – zarówno korzeń, jak i nasiona lubczyku mogą stanowić ważny element miłosnego napoju. Ma on właściwości pobudzające popęd płciowy.
 • Mięta – napary z mięty są szczególnie często polecane przez lekarzy w kontekście impotencji lub spadku libido.
 • Mirt – napar z mirtu pozytywnie wpływa na namiętność.
 • Oregano – zioła te wykazują się działaniem odprężającym. Co ciekawe oregano dodaje także odwagi, dlatego jest ono często polecane zakochanym, którzy mają przed sobą pierwszy wspólny raz.
 • Pietruszka – korzeń pietruszki zawiera olejek eteryczny, który wykazuje się działaniem drażniącym mięśnie macicy. Jest on odpowiedzialny za wzrost pobudzenia seksualnego.
 • Rozmaryn – wykazuje się działaniem uspakajającym, dzięki czemu obniża stres i tym samym pozytywnie wpływa na ochotę na seks.
 • Żeń – szeń – wspomaga produkcję hormonów odpowiedzialnych za pożądanie seksualne. Choć jest on szczególnie polecany w przypadku mężczyzn, kobietom również może pomóc. Wykazuje się działaniem pobudzającym. Regularnie zażywany poprawia samopoczucie oraz sprawność fizyczną.

Jak i kiedy wykorzystywać ziołowe afrodyzjaki?

Z dobrodziejstwa ziół możesz korzystać na co dzień. Wystarczy, że użyjesz bazylii lub oregano do sosu lub wykorzystasz rozmaryn do przyprawienia ziemniaków. Możesz też zrobić puree z pietruszki, masło czosnkowe lub pesto bazyliowe. Skuteczny okaże się także napar z mięty lub lubczyku. Możesz także przejrzeć ofertę ziołowych afrodyzjaków w formie olejków lub tabletek i kapsułek. W takich przypadkach nie masz jednak gwarancji, iż produkt ten będzie w pełni naturalny i zdrowy. Musisz wówczas zwracać szczególną uwagę na skład poszczególnych produktów i wybierać wyłącznie takie propozycje, które charakteryzują się wysokiej jakości recepturą, wolną od szkodliwych dodatków i ulepszaczy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Przeczytaj więcej artykułów!

Najnowsze

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Polecane

Choroby immunologiczne

Choroby autoimmunologiczne – epidemia krajów wysokorozwiniętych 

Ponad 80 rodzajów chorób zostało sklasyfikowanych jak choroby autoimmunologiczne.  Najpopularniejsze…

Karo Domańczyk 20 stycznia, 2022
Seks w trójkącie

Seks w trójkącie. Dobry pomysł?

Seks w zestawie 2 + 1 to nasza najczęstsza fantazja…

Anna Augustyn-Protas 16 stycznia, 2022
gadżety erotyczne

Mój przyjaciel pingwinek, czyli 5 erotycznych gadżetów dla początkujących

Seks solo to nie tylko przyjemność czy rozładowanie napięcia –…

Anna Augustyn-Protas 12 stycznia, 2022
problemy ze snem

Dlaczego dobry sen jest tak ważny

Zajmuje ogromną część naszego życia, a jego niedobór może mieć…

Karina Faber (@gazellecare) 10 stycznia, 2022

Zima to czas retinoidów. Poznaj najskuteczniejszy składnik na trądzik i zmarszczki

W ostatnich latach kosmetyki z retinolem oraz jego pochodnymi coraz…

Karina Faber (@gazellecare) 3 stycznia, 2022

Mitochondria czy tarczyca – o współzależności i objawach chorobowych

Hormony tarczycy mają bezpośrednie połączenie z funkcjonowaniem pracy mitochondriów, czyli…

Karo Domańczyk 17 grudnia, 2021

Podniecenie i zahamowanie, czyli jak psychologiczne przeżycia wpływają na nasze reakcje seksualne ?

Wbrew powszechnej opinii, seks nie oznacza jedynie samego stosunku między…

Medbabki (@medbabki) 11 grudnia, 2021

Jak dbać o zdrowie i wygląd piersi

Małe, średnie, duże, jędrne czy wiszące – wszystkie piersi są…

Karina Faber (@gazellecare) 4 grudnia, 2021

Dodaj komentarz

Sprawdź również
Sprawdź również