Zabawki erotyczne – sposób na urozmaicenie twojego życia w sypialni
MySex

Zabawki erotyczne – sposób na urozmaicenie twojego życia w sypialni

Jak urozmaicić życie erotyczne? Rzecz jasna, od tego są zabawki erotyczne. I to nie byle jakimi, ale takimi, które stworzone zostały do niesienia przyjemności. Brzmi dobrze, prawda?

Kinga Wolska Kinga Wolska · 7 września 2021

Nim wprowadzisz nowe do sypialni

Ustal to z partnerem lub partnerką. Jeżeli w trakcie gdy wstępnej, nagle wyskoczysz z wibratorem, kajdankami czy też pejczem, ta druga strona może poczuć się niepewnie. Oczywiście, może być tak, że z entuzjazmem przyjmie twoje propozycje i ochoczo przystąpi do miłosnych igraszek. Jednak częściej może być tak, że nastrój siądzie, emocje się rozjadą i pozostanie między wami wielki znak zapytania.

Przygotuj się na pytania typu – „to nie było dobrze wcześniej, że chcesz teraz jeszcze wibratora między nami”? Albo też stwierdzeń – „naczytałaś się tych Grejów i innych, opasek na oczy ci się zachciewa”. Dobrze zastanów się nad odpowiedzią, bo to ona będzie rzutowała na wasze przyszłe życie seksualne. Wystarczy, że wspomnisz o chęci wprowadzenia czegoś nowego do sypialni, aby było dobrze wam obojgu. Jeżeli jednak partner uparcie neguje nowe zabawki które ty chcesz użyć, zastanów się, czy chcesz tak walczyć przez całe życie, lub też rezygnować ze swoich potrzeb.

Jeżeli z obu stron występuje zgoda co do zabawek w sypialni, czeka was niezła zabawa w odkrywanie zabawek i spełniania swoich najcichszych pragnień. Pierwszym zakupem jaki musi znaleźć się w sypialni, będzie dobry lubrykant na bazie wody, a nie silikonu. Miejsca intymne są niezwykle wrażliwe i silikonowe żele zwyczajnie je wysuszają, kompletnie pozbawiając przyjemności. Postaw więc na dobry lubrykant. Do wyboru masz zwykłe oraz smakowe. A nawet takie, które sprawiają, że kobieta od razu ma ochotę na miłosne igraszki.

Zacznijmy od (pozytywnych) wibracji

Masażery łechtaczki i punktu G to coś, co z otwartymi ramionami przyjmie każda kobieta. Jeżeli nie stosowała tego wcześniej, może mieć opory przed pierwszym użyciem. Ale z każdym kolejnym doceni dodatkowe pieszczoty, jakie zafunduje jej wibrator albo pulsator. Możecie również wejść na wyższy poziom i spróbować wibratora na pilota. Dobra zabawa gwarantowana!

Kolejnym elementem, który z pewnością urozmaici wasze wspólne erotyczne chwile jest słodka farbka do zmysłowego malowania na ciele. Najczęściej są w wersjach smakowych, w zestawie z miękkim pędzelkiem. Będziesz mogła narysować na ciele ukochanego co tylko zechcesz i gdzie ci się zamarzy. A potem, rzecz jasna, to zlizać.

Jeżeli chcecie urozmaicić swoje pieszczoty oralne, do wyboru macie całą gamę produktów, sprawiających, że ta czynność będzie jeszcze bardziej sexy. Rozświetlający puder do ciała, smakowe żele do masażu części intymnych, a nawet miętówki do seksu oralnego.

Zainspirowani filmami, możecie również zaopatrzyć się w satynowe wstążki do wiązania, lub też miękkie opaski na oczy. Delikatna miotełka do pieszczot będzie idealnym uzupełnieniem.

Jeżeli bawisz się w sypialni sama

Również możesz urozmaicić sobie wieczorne, erotyczne małe tête-à-tête. Zacznij od dobrego wibratora. Kto powiedział, że musisz być wierna jednemu modelowi? Najbezpieczniejszym wibratorem na początek zdecydowanie będzie ten typu „króliczek”. Poznasz go po specyficznym kształcie.

Ogólnie, przy wyborze zabawek dopochwowych nie kieruj się ich wielkością, a tym, co potrafią robić i w jaki sposób mogą pieścić łechtaczkę. Mityczny „punkt G” znajduje się wszak 3 do 4 cm od wejścia do pochwy. Teoretycznie więc nie liczy się wielkość, a jakość. Uprawiając seks sama ze sobą, również nie zapominaj o dobrym lubrykancie. W myśl zasady, że im większy poślizg, tym intensywniejsze doznania.

Kobieto, ćwicz!

Mięśnie Kegla. Pochwa to mięsień jak każdy inny. W czasie życia kobiety zmienia się jego struktura. Szczególnie po przebytych ciążach, może nie być tak elastyczna jak przed. I po to właśnie są kulki gejszy. Ciężkością dopasowane indywidualnie do potrzeb kobiet. Regularne ćwiczenia mięśni Kegla przynoszą nowe doznania erotyczne, łącznie z bardziej wyrazistym odczuwaniem orgazmu. Gra warta świeczki, prawda?

Wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem, że obie strony wyrażają na to pełną zgodę. Wasze miłosne igraszki w sypialni dzięki gadżetom erotycznym mogą wyjść na wyższy poziom. Jeżeli oczywiście się odważycie.

Przeczytaj więcej artykułów!

MySex

Najnowsze