Kochaj mnie szeptem Zamień mnie w krzyk

Seks, który rani i seks, który leczy…

Opublikowane w kategorii

Pisarka Anna Dąbrowska opowiada o swojej najnowszej dylogii Kochaj mnie szeptem i Zamień mnie w krzyk/ Wydawnictwo Amare.

Napisała kilkanaście powieści młodzieżowych, zdobyła grono wiernych czytelniczek, dlaczego zatem odważyła się napisać powieść erotyczną? Dlatego, że nastała moda na literaturę pełną miłosnych uniesień?

Życie to nie bajka

Przeczytałam w swoim życiu tylko kilka powieści erotycznych, które w mniejszym bądź większym stopniu nie zaspokoiły mojego głodu czytelniczego. Brakowało mi w nich realności. Brakowało codziennego życia – tej przysłowiowej szarości, która nas otacza. Każda książka, którą przeczytałam posiadała ten sam schemat: milionerzy, pięknie wyrzeźbione ciała i długi namiętny seks, który za każdym razem kończył się fajerwerkami. Tak wyglądają bajki. Piękne bajki, które zawsze kończą się happy endem. A jak wygląda życie? Moje? Mojej przyjaciółki? Kobiety spotkanej przypadkowo na ulicy, która dźwiga ciężką torbę z zakupami? Jednak życie to nie bajka…

Zupełnie inna książka erotyczna

Nie przeczytałam książki erotycznej, której bohaterowie mieliby przyziemne problemy jak na przykład niemożność zapłacenia rachunku za prąd. Postanowiłam zatem, że sama napiszę książkę, która odbiega tematyczną  normą od książek erotycznych.  Nie ma tu mafii, bogactwa i idealności. Główną bohaterką jest nieśmiała Gabrysia, która wierzy w miłość, ale nie wierzy, że jakikolwiek mężczyzna mógłby zainteresować się nią na poważnie. Pewnego dnia, na jej drodze pojawia się Eryk, który jest żołnierzem i ta znajomość pociągnie za sobą szereg nieplanowanych, skomplikowanych i trudnych konsekwencji. Kobieta pragnie być kochana, ale czy upragniona miłość boli zarówno fizycznie jak i psychicznie? Główna bohaterka książki „Kochaj mnie szeptem” popełnia poważny błąd, stając na ślubnym kobiercu z człowiekiem o którym niewiele wie. Nie wie nic o jego traumie, spowodowanej misją w Afganistanie. Nie zna, kryjących się w jego wnętrzu demonów. Dowiaduje się, że żołnierski mundur skrywa wiele mrocznych tajemnic, a ona sama padła ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Jej oprawcą jest mąż – człowiek, który miał ją kochać i chronić. Człowiek, który dopuszcza się gwałtu, który wytyka niedoskonałości kobiecego ciała. Seks małżeński staje się dla Gabrysi udręką. Seks małżeński staje się  przykrym obowiązkiem, a nie przyjemnością. Seks boli…

Czy seks może leczyć?

Ale pojawia się w życiu kobiety seks, który leczy. Bliskość innego mężczyzny reperuje jej  poturbowaną duszę. Dotyk kochanka działa na bohaterkę niczym kojący opatrunek. Gabriela uczy się mówić o własnych pragnieniach i odkrywa radość z seksu. Zakazane uczucie, które nie powinno się pojawić, działa na nią jak drogowskaz, który pokazuje jej właściwą drogę. Gabrysia odkrywa smak prawdziwej miłości,  szczęścia, nie ma zamiaru pozwalać sobie na upokorzenia ze strony męża. Chce walczyć o siebie – o swoją godność.

Tę historię powinny przeczytać wszystkie kobiety i ich partnerzy! Kobiety powinny głośno mówić o swoich pragnieniach i jeszcze głośniej krzyczeć, kiedy zachowanie mężczyzny zaczyna niepokoić lub wywoływać lęk. Przemoc psychiczna nie jest oznaką miłości, ani przywiązania. Jest więzieniem z którego należy się  jak najszybciej wydostać. To samo dotyczy  przemocy fizycznej.

Być może, wiele kobiet odnajdzie w tej historii cząstkę siebie.  Być może te książki zmotywują  wiele kobiet do tego, by zawalczyć o godne jutro. O spokojne jutro. O jutro pełne miłości.

Kochaj mnie szeptem i Zamień mnie w krzyk będą miały premierę 23 marca 2021r. Ten dramat erotyczny wywoła masę emocji i udowodni, że istnieje seks, który rani i seks, który leczy oraz, że istnieje miłość, która rani i miłość, która leczy.

Polecane

Wagina, pochwa, srom - dlaczego wciąż są tematem tabu

Wagina, pochwa, srom – dlaczego wciąż są tematem tabu?

Są takie słowa w języku polskim, które nie do końca…

Sylwia Nadomska 17 sierpnia, 2021
Edging

Edging – sposób na przedłużanie przyjemności seksualnej

Zapewne czytałaś chociaż raz w życiu romans erotyczny. Taki, gdzie…

Julia Ignat 4 sierpnia, 2021
Wagina - czego o niej nie wiesz, a powinnaś

Wagina – czego o niej nie wiesz, a powinnaś

Kobiece ciało jest niesamowite. Ma niezwykłą siłę i moc, by…

Martyna Janusik 17 lipca, 2021
Łechtaczka

Jej wysokość łechtaczka!

Czy wiesz, jakie jest jedno z najpopularniejszych zadań, jakie radzi…

Justyna Kos 11 lipca, 2021

Niebezpieczne gadżety erotyczne. Na co zwrócić uwagę?

Gadżety erotyczne to ciekawy sposób na ożywienie seksu po wielu…

Martyna Janusik 7 lipca, 2021

Gdzie na wakacje w Polsce?

Czy warto spędzić wczasy w Polsce? Oczywiście, że tak. Mamy…

Kamila Mańkowska 24 czerwca, 2021
seks po ciąży

Seks po ciąży – jak wygląda?

Częstym warunkiem, jaki muszą spełnić przyszli tatusiowie by być obecnymi…

Justyna Kos 18 czerwca, 2021
kulki gejszy

Czym są kulki gejszy i jak ich używać?

Wciąż mówi się o nich zdecydowanie za mało. O ich…

Kamila Mańkowska 17 czerwca, 2021

Dodaj komentarz

Sprawdź również
Sprawdź również