PelviFly & Kegel Ninja App

Kegel Ninja App – o rewolucji w ćwiczeniu mięśni kegla

Opublikowane w kategorii

Szacuje się, że nawet 30% kobiet nie wie, jak aktywować mięśnie dna miednicy. To smutna informacja, ponieważ oznacza to, iż kobiety nie dbają o swoje zdrowie i jakość życia seksualnego. Regularne treningi to przecież gwarancja dobrego zdrowia oraz wysokiego poziomu komfortu pod wieloma względami w przyszłości. Każda świadoma swojego ciała kobieta powinna więc regularnie ćwiczyć mięśnie kegla. Pomocna w tym względzie okazuje się innowacyjna metoda Kegel Ninja App, o której chcę Ci dzisiaj opowiedzieć.

Trening z aplikacją – na czym to polega?

Chciałabym Cię namówić do ćwiczenia z aplikacją. PelviFly, bo o tym rozwiązaniu mowa, to prawdziwa rewolucja, która z pewnością skradnie Twoje serce. Dzięki aplikacji zyskasz pewność, że wykonujesz ćwiczenia prawidłowo.

Trzy główne filary

Rozwiązanie to opiera się o trzy główne filary, dzięki którym od razu zauważysz wymierne korzyści wynikające z regularnych treningów.

Filar nr 1 – Urządzenie do ćwiczeń

Urządzenie PelviFly to miękka, silikonowa poduszeczka. Materiał ten jest w pełni bezpieczny, wolny od dodatku ftalanów i innych szkodliwych substancji, nieprzeznaczonych do użytku wewnętrznego. Urządzenie posiada wbudowane czujniki i wibracje, dzięki którym możesz na bieżąco monitorować pracę mięśni. Poduszeczka jest bowiem kompatybilna z aplikacją monitorującą siłę skurczu mięśni dna miednicy i fazy rozluźnienia. Dodatkowe funkcje dbają więc o efektywność wykonywanych ćwiczeń. Trening powinnaś wykonywać 3-4 razy w tygodniu przez kilka minut.

Filar nr 2 – Aplikacja mobilna

Urządzenie łączy się bezprzewodowo z aplikacją, w której znajdziesz swój indywidualny plan treningowy. Będziesz mogła obserwować ścieżkę postępu, która jednocześnie pozwala monitorować zachodzące zmiany i motywuje do dalszych działań.

Jeśli nie masz urządzenia, możesz skorzystać ze 100 darmowych lekcji. Jeśli posiadasz już niebieską poduszeczkę, możesz wykonać test mięśni i przez 14 dni wykorzystywać bezpłatnie wszystkie funkcje aplikacji. Badanie przeprowadzane jest oczywiście w pełni anonimowo. Po skończonym okresie próbnym możesz wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów.

Filar nr 3 – PelviCoach

Za pośrednictwem aplikacji masz możliwość skorzystania z pomocy specjalistów. Do Twojej dyspozycji są ginekolodzy, urolodzy, seksuolodzy i fizjoterapeuci z całego świata. Podczas konsultacji możesz dowiedzieć się wielu istotnych kwestii związanych z wykonywaniem ćwiczeń oraz dostosować ich poziom i plan treningowy do Twojej indywidualnej sytuacji.

Czy trening dna miednicy jest dla Ciebie?

Oczywiście, że tak! Ćwiczenia mięśni kegla mogą poprawić jakość Twojego życia seksualnego. Po pierwsze dzięki regularnym treningom staniesz się dużo bardziej świadoma swojego ciała. Zwiększysz reakcje na bodźce i zaczniesz odczuwać więcej przyjemności podczas seksu. PelviFly to również możliwość nauczenia się kontrolowania orgazmu.

Ćwiczenia dna miednicy są również istotne z punktu widzenia zdrowotnego. Mięśnie te uczestniczą bowiem w procesie trzymania i oddawania moczu. W ten sposób możesz przeciwdziałać pojawianiu się kłopotów z nietrzymaniem moczu w przyszłości. Dzięki temu skutecznie poprawisz jakość swojego życia, przygotujesz się na czas ciąży, porodu i menopauzy.

Trening z aplikacją świetnie sprawdzi się również w przypadku wszystkich mam. Jeśli właśnie urodziłaś dziecko, powinnaś bezwzględnie zainteresować się tym rozwiązaniem. Bardzo często zdarza się, iż kobiety po porodzie mają problem z nietrzymaniem moczu. Wówczas ćwiczenia mięśni kegla to jedyna możliwość zażegnania tej kłopotliwej sytuacji. Nietrzymanie moczu może zniknąć po upływie zaledwie trzech miesięcy. Ponadto regularne ćwiczenia pozwolą Ci wzmocnić mięśnie dna miednicy, wrócić do formy sprzed ciąży i odczuwać pełną przyjemność podczas stosunku z partnerem.

Ćwiczenia dna miednicy to również niezbędna praktyka w przypadku kobiet dojrzałych, w okresie menopauzy. Regularny trening mięśni kegla pomoże Ci pozbyć się bólu w dolnej części pleców, zażegnać problem nietrzymania moczu i ponownie odczuwać satysfakcję z życia seksualnego.

Źródło
https://pelvifly.com/

Najnowsze

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Polecane

Jak zminimalizować podrażnienie podczas depilacji maszynką?

Depilacja miejsc intymnych maszynką do golenia to najtańsza i najszybsza,…

Karina Faber (@gazellecare) 12 listopada, 2021

Nie mam ochoty na seks, czyli co ciało chce przez to powiedzieć

Są osoby, które ochoty na seks nie mają nigdy – i…

Anna Augustyn-Protas 7 listopada, 2021

Palacze mogą mieć gorszy seks – oto dowody!

O tym, że palenie papierosów jest szkodliwe dla zdrowia, nikogo…

Iwona Kwiecień 3 listopada, 2021

Dlaczego warto spać bez majtek i jaką bieliznę wybierać na co dzień

Przywykliśmy do myślenia, że atrybutem zadbanej kobiety jest koronkowa bielizna….

Karina Faber (@gazellecare) 1 listopada, 2021
kobiece libido

Czy suplementy diety mogą zwiększyć kobiece libido?

Gwyneth Paltrow większość osób kojarzy dzięki rolom w takich hitach…

Iwona Kwiecień 31 października, 2021
Moja wagina

Czy lubisz swoją V i dlaczego warto się z nią zaprzyjaźnić?

Kobiety zdecydowanie częściej zgłaszają zastrzeżenia co do swojego wyglądu niż…

Anna Golan 11 października, 2021
kobiecy orgazm

Od czego zależy kobiecy orgazm, czyli chodź ze mną do ogrodu

Szacuje się, że tylko co ósma z nas szczytuje regularnie….

Anna Augustyn-Protas 4 października, 2021
Sprawdź również
Sprawdź również