Feedersi — kim są dokarmiacze

Feedersi — kim są dokarmiacze?

Opublikowane w kategorii

Ideał kobiecej sylwetki zmieniał się na przestrzeni wieków. W starożytnej Grecji i Rzymie kultem otaczano wysportowane szczupłe sylwetki kobiet. W epoce baroku dominowały pełne rubensowskie kształty. Na pewno też dobrze pamiętamy wspaniale zaokrąglone kształty ponadczasowego symbolu piękna, jakim była Marilyn Monroe. Obecnie mężczyźni wzdychają do szczupłych sylwetek, które są zaokrąglone tam, gdzie trzeba. Jednak niewiele osób wie, że istnieją też mężczyźni, których podnieca figura w rozmiarze XXL. Kim są feedersi i na czym polega relacja feeders – feedee?

Feedersi, czyli miłośnicy fałdek i tłuszczu

Feedersi to mężczyźni, którzy odczuwają ogromny pociąg seksualny do kobiet otyłych. I to kobiet naprawdę otyłych nie tych, które mają kilka nadprogramowych kilogramów czy wyraźną nadwagę, lecz tych, których masa przekracza 100 kg i więcej. Dlatego też szukają oni relacji z kobietami o wyraźnych problemach z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała, często zakompleksionych i samotnych. Feedersi, spotykając panie z tuszą na swojej drodze, automatycznie zwracają na nie uwagę, komplementują je i wmawiają im, że to właśnie dodatkowe kilogramy świadczą o ich wyjątkowości i urodzie. Dla takich dokarmiaczy im więcej tłuszczu kobiety, tym lepiej — uwielbiają oni ich grube brzuchy i uda, a każda dodatkowa fałda to powód do radości.

Jak Feedersi budują związki z partnerką?

Jeśli po raz pierwszy spotkałaś się z tym terminem z pewnością pomyślisz, że nie ma w tym nic złego, wszak każda kobieta bez względu na swoją tuszę zasługuje na miłość i adorację. Jednakże zjawisko to, choć z pozoru wygląda niewinnie, kryje w sobie wiele cieni. Feedersi, czyli dokarmiacze, nie bez przyczyny zyskali swoją nazwę. W języku angielskim  słowo „feed” oznacza „karmić”, dlatego już tu powinna nam zapaliś się zielona lampka.

Otyłość jest seksi!

Otóż feedersi nie tylko czerpią przyjemność seksualną z obcowania z otyłą partnerką, ale i podnieca ich sam proces ich dokarmiania, obserwowania jak partnerka je i to dużo. Dzięki takiemu dokarmianiu i namawianiu partnerki do nieustannego jedzenia nie tylko chcą sprawić, aby przytyła jeszcze bardziej. Przede wszystkim realizują oni swoją potrzebę kontroli. Po pierwsze, dokarmiacze mają w ten sposób wpływ na rozmiar ciała partnerki, który im większy tym wywołuje w nim więcej emocji o podłożu seksualnym. Po drugie, dążą oni do całkowitego uzależniania jej od siebie, ponieważ w pewnym momencie jej tusza uniemożliwi jej samodzielne funkcjonowanie – pracę, codzienne obowiązki domowe, a nawet takie czynności jak dbanie o higienę osobistą.

Feedersi – czy to już choroba?

Feedersi niewątpliwie posiadają fetysz do otyłych kobiecych ciał. Jednak z fetyszami jest tak, że jeżeli oboje partnerów dobrowolnie się na nie zgadzają, nie są one niczym złym. Jeśli oboje zgadzają się na takie funkcjonowanie ich związku i rozumieją tego konsekwencje, jest to zgodne z normą. Problem pojawia się w momencie, gdy relacja feeders-feedee polega na nieustannym dokarmianiu kobiety jak największą i jak najbardziej kaloryczną ilością jedzenia bez wiedzy partnerki. Oznacza to, że dokarmiacze, poznając otyłą kobietę, nie mówią jej wprost, że pragną, aby była ona jeszcze grubsza. Dlatego też, chcąc osiągnąć swój cel, przyrządzają możliwie najbardziej kaloryczne potrawy, którymi następnie je karmią. Co więcej, feedersi często szukają kobiet niepewnych siebie i z dużymi kompleksami, aby następnie szybko i łatwo uzależnić je od siebie psychicznie i fizycznie. Wtedy już dokarmiacze nie są tacy uczciwi, jak mogłoby się zdawać na pierwszy rzut oka.

Warto także dodać, że partnerka feedersów bez względu na to, czy została zmanipulowana, czy też nie, osiągając wagę kilkuset kilogramów, najprawdopodobniej zachoruje na wiele chorób związanych z otyłością m.in.: choroby układu krążenia, cukrzycę, zaburzenia oddychania czy zaburzenia funkcjonowania. Choroby te z kolei mogą przyczynić się do jej przedwczesnej śmierci. Dlatego też w tym kontekście feedersi i ich sposób działania nie są już neutralni moralnie.

Polecane

Sexify Recenzja serialu

Sexify – recenzja serialu

Polski serial o seksualności kobiecej? Brzmi niczym wyciągnięty z kart…

Alicja Kryszka 1 czerwca, 2021
Zapach osobowości — perfumy stworzone na podstawie algorytmu

Zapach osobowości — perfumy stworzone na podstawie algorytmu

Perfumy w naszym życiu stanowią nie tylko istotny element higieny…

Zuzanna Kilcz 29 maja, 2021
Biznesplan Jak go napisać; biznesplan

Biznesplan? Jak go napisać?

Jeśli postanowiłaś otworzyć swój biznes, bo jest to spełnienie twoich…

Alicja Kryszka 26 maja, 2021
Urban Jungle — czyli doniczkowy zawrót głowy

Urban Jungle — czyli doniczkowy zawrót głowy

Urban Jungle, czyli miejska dżungla, to niezwykle modny w ostatnich…

Zuzanna Kilcz 25 maja, 2021
Rozwód — jak zmienia postrzeganie na inną osobę

Rozwód — jak zmienia postrzeganie na inną osobę?

Rozwód to niewątpliwie bardzo silne i negatywne przeżycie dla obu…

Julia Ignat 25 maja, 2021
9. Czy zdrada przez Internet to też zdrada

Czy zdrada przez Internet to też zdrada?

Żyjemy w czasach, gdy dostęp do portali społecznościowych i innych…

Sylwia Nadomska 24 maja, 2021
Różnice między pokoleniami X,Y,Z

Różnice między pokoleniami X,Y,Z

Coraz częściej słyszymy dyskusje na temat różnic pomiędzy poszczególnymi pokoleniami. Różnią…

Martyna Janusik 24 maja, 2021
Jak rozwinąć swoją firmę po lockdownie

Jak rozwinąć swoją firmę po lockdownie?

Pandemia Covid 19 wyrządziła liczne szkody w wielu sektorach gospodarki….

Sylwia Nadomska 24 maja, 2021
Sprawdź również
Sprawdź również