Dominatrix czy Mistress - kim są te kobiety

Dominatrix czy Mistress – kim są te kobiety?

Opublikowane w kategorii

BDSM i kwestia dominacji coraz częściej pojawia się w naszych fantazjach. Panowie również bardzo często myślą o takiej formie zaspokojenia. Mężczyźni, którzy chcą być ulegli bardzo często korzystają z usług Dominatrix, które określają siebie jako Mistress lub Lady. Ich rolą jest zdominowanie partnera podczas stosunku sadomasochistycznego. Na czym dokładnie polega ich praca?

Pełna satysfakcja bez stosunku

Zadaniem Dominatrix jest zniewolenie i zdominowanie klienta. Panowie płacą za tę usługę zgodnie z obowiązującym cennikiem. Pań tych nie można jednak mylić z prostytutkami, bowiem nie oferują one współżycia. Ich rolą jest jedynie zaspokojenie męskich fantazji w kwestii zniewolenia.

Wiele pań decyduje się na takie zajęcie, ponieważ jest to łatwy zarobek. Panowie za niektóre usługi realizowane u popularnych domin są w stanie zapłacić nawet kilka tysięcy. Sesje zazwyczaj odbywają się za zamkniętymi drzwiami, ponieważ panom najczęściej zależy na dyskrecji. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy panowie płacą za publiczne upokorzenie. Kilka lat temu mogliśmy przeczytać o dość głośnym przypadku z Anglii, kiedy jedna z Dominatrix wyprowadzała swojego niewolnika na spacer ulicami Birmingham. Mężczyzna miał założony kaganiec, był wyprowadzany na smyczy i szedł na czworakach wśród innych ludzi.

Elementy sesji BDSM

Podczas sesji BDSM w relacji Dominatrix – uległy można wyróżnić kilka podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest krępowanie mężczyzny, co zwiększa poczucie władzy. Drugim elementem jest dyscyplina. Jeśli uległy nie będzie przestrzegał zasad i nie wykona należycie określonych poleceń, może spotkać go kara, np. w postaci chłosty. Trzecim elementem jest dominacja. Mistress decyduje o tym, w jakim kierunku rozwija się sesja i co będzie robił uległy. Czwartym elementem sesji jest zaś uległość. Mężczyzna, który godzi się na poniżanie, musi bezwzględnie wykonywać wszelkie polecenia Dominatrix.

Na czym polega praca Dominatrix?

Mistress ma zwykle kilku stałych klientów, z którymi ustaliła pewne zasady. Wstępny wywiad pozwala poznać obawy i słabe punkty poddanego. Wówczas można ustalić granice wytrzymałości niewolnika i stale je przesuwać. Dzięki temu klient będzie odczuwał stałe pobudzenie seksualne. Dominatrix stosują kary za każde przewinienie i niesubordynację. Karać można zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Nieocenione podczas sesji są wszelkiego rodzaju gadżety do zabaw BDSM.

Do najczęściej stosowanych metod poniżania można zaliczyć wszelkiego rodzaju kary cielesne. Dominatrix używa przemocy, aby upokorzyć swojego klienta i aby zmusić go do wykonywania określonych zadań. Karą może być także klęczenie na grochu lub stanie w kącie. Kobiety zajmujące się tą profesją stosują także psychiczny terror. Dyscyplina może polegać na ograniczeniu kontaktu z Dominatrix, ignorowaniu uległego, zabraniu mężczyźnie telefonu do czasu kolejnej sesji, zabronieniu oglądania telewizji lub ograniczeniu jedzenia.

Czy to normalne?

Nie wiem czy istnieje właściwa odpowiedź na to pytanie. Jeśli jednak chodzi o moje przemyślenia, to o ile jestem w stanie zrozumieć zabawy BDSM dwojga partnerów, którzy są świadomi swoich potrzeb i ograniczeń, o tyle praca Dominatrix jest dla mnie niemałą abstrakcją. W związku można bowiem z góry określić czego oczekujemy, co jest nieakceptowalne i w jakich sytuacjach przerywamy zabawę. Choć sesje opierają się o nierzadko bolesne kary, to jednak wszystko wydarza się w atmosferze miłości i bliskości, a celem sesji w takich przypadkach jest wzmocnienie więzi na płaszczyźnie intymnej.

Jaki jest natomiast cel funkcjonowania zawodu, w którym Mistress poniża obcego mężczyznę? W mojej ocenie takie praktyki mogą jedynie doprowadzić do pogłębiania się problemów z niską samooceną i niskim poczuciem własnej wartości. Wielu neurotycznych mężczyzn, korzystających z usług takich kobiet, będzie miało ogromny kłopot, aby zmienić swoje nastawienie do świata. Nie uważam, abym była odpowiednią osobą do określania, czy zjawisko popularności Dominatrix czy Mistress jest normalne czy też nie. Uważam jednak, że funkcjonowanie takiego zawodu może wyrządzić ogromną krzywdę mężczyznom o kruchej psychice. 

Stwórz z nami silną kobiecą społeczność i dołącz do naszej prywatnej grupy na Facebooku!

Najnowsze

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.

Polecane

Choroby immunologiczne

Choroby autoimmunologiczne – epidemia krajów wysokorozwiniętych 

Ponad 80 rodzajów chorób zostało sklasyfikowanych jak choroby autoimmunologiczne.  Najpopularniejsze…

Karo Domańczyk 20 stycznia, 2022
Seks w trójkącie

Seks w trójkącie. Dobry pomysł?

Seks w zestawie 2 + 1 to nasza najczęstsza fantazja…

Anna Augustyn-Protas 16 stycznia, 2022
gadżety erotyczne

Mój przyjaciel pingwinek, czyli 5 erotycznych gadżetów dla początkujących

Seks solo to nie tylko przyjemność czy rozładowanie napięcia –…

Anna Augustyn-Protas 12 stycznia, 2022
problemy ze snem

Dlaczego dobry sen jest tak ważny

Zajmuje ogromną część naszego życia, a jego niedobór może mieć…

Karina Faber (@gazellecare) 10 stycznia, 2022

Zima to czas retinoidów. Poznaj najskuteczniejszy składnik na trądzik i zmarszczki

W ostatnich latach kosmetyki z retinolem oraz jego pochodnymi coraz…

Karina Faber (@gazellecare) 3 stycznia, 2022

Mitochondria czy tarczyca – o współzależności i objawach chorobowych

Hormony tarczycy mają bezpośrednie połączenie z funkcjonowaniem pracy mitochondriów, czyli…

Karo Domańczyk 17 grudnia, 2021

Podniecenie i zahamowanie, czyli jak psychologiczne przeżycia wpływają na nasze reakcje seksualne ?

Wbrew powszechnej opinii, seks nie oznacza jedynie samego stosunku między…

Medbabki (@medbabki) 11 grudnia, 2021

Jak dbać o zdrowie i wygląd piersi

Małe, średnie, duże, jędrne czy wiszące – wszystkie piersi są…

Karina Faber (@gazellecare) 4 grudnia, 2021
Sprawdź również
Sprawdź również