O nas

O nas

Być kobietą to odnajdywać się w wielu rolach społecznych. Jesteśmy córkami, matkami, siostrami, żonami, dziewczynami, koleżankami, pracownicami, dyrektorkami. Jednak w tym wszystkim nigdy nie zapominamy, że jesteśmy sobą - swoim największym wsparciem, przyjacielem i nauczycielem. Nie porównujemy się do innych i przestajemy pędzić za spełnianiem oczekiwań innych. Postaraj się zatrzymać, odpuścić i być dla siebie dobra. Dołącz do portalu kobiecego My V i wyzwól w sobie potencjał kobiecości. 

My V portal dla kobiet takich jak ty. My V portal dla kobiet. Kobiecość.
My V portal dla kobiet. O nas.

To Ty jesteś największą bohaterką tego świata!

To kobieta daje życie i to ona nosi w sobie niepohamowaną siłę. Uwierz w siebie razem z My V! Obudź w sobie odwagę i niezależność, zdejmij wiszące nad Tobą stereotypy i konwenanse. Zacznij głośno mówić o swoich potrzebach, pragnieniach i krzycz kiedy nie zgadzasz się z nakładanymi schematami. Siła jest kobietą i dzięki My V odnajdziesz drogę do niezależności i świadomości swojego ciała.  Portal kobiecy My V to przestrzeń do rozmowy o intymnych tematach, która konwersuje o codziennych problemach, ale przede wszystkim skupia się na dbaniu o sensualność i seksualność Polek.

Dołącz do naszej społeczności by pokazać siłę kobiecości na Facebooku oraz Forum My V

My V to przede wszystkim grupa kobiet, która nie jest obojętna na problemy innych i z chęcią doradza swoim przyjaciółkom i  innym kobietom. Na portalu znajdziesz tematy dotyczące kobiecych biznesów, kultury i nauki, ale także artykuły dotyczące pielęgnacji sfer intymnych czy trudnościach w życiu codziennym. Jednym słowem, wszystko co zamiatane jest pod dywan i niewygodne. Łam z nami tabu i nie bądź obojętna na swoją kobiecość! Obnażaj problemy, o których się nie mówi. Uwolnij swoją kobiecość!

Autoerotyzm po 50tce

My V - Kobieta taka jak Ty!

  • silna i niezależna 
  • nie boi się mówić na tematy tabu 
  • pragnie być sobą i mówić o swoich potrzebach 
  • kocha siebie i innych 
  • jest świadoma swojej kobiecości 
  • pragnie odkrywać co sprawia jej radość i przyjemność
  • jest gotowa dyskutować na wiele ważnych tematów
  • chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniami 
  • ufa sobie

Dołącz do społeczności My V, uwolnij swoją kobiecość!