Od Was

Podziel się z nami swoją historią. Opowiedz, z czym masz problem, czego brakuje Ci we współczesnym świecie bądź z jakimi ograniczeniami się spotykasz. U nas możesz się uzewnętrznić, a przy okazji staniesz się inspiracją dla innych kobiet, mających podobne do Twoich przemyślenia. Ich siła, wsparcie, a przede wszystkim takie samo doświadczenie sprawią, że zyskasz jeszcze więcej energii do dalszej walki. Zobaczysz też, że nawet intymne tematy przestają być wstydliwe, gdy przedstawisz je nie tylko anonimowo, ale przede wszystkim innym osobom, które chętnie Cię wysłuchają.

"Nie musisz być poważna przez cały czas, żeby osiągnąć sukces"

my-v3

Jakie historie warto przedstawić?

Zastanawiasz się, czy warto podzielić się Twoją historią, a może zmartwieniami dnia codziennego? Oczywiście, że tak! W końcu do nas możesz wysłać każdą anegdotą, opisany problem bądź własne przemyślenia. Doskonale wiemy, że najgorsze, co możesz zrobić, to dusić w sobie kłębiące się w głowie myśli. Dlatego uzewnętrznij się i opowiedz nam o swojej radości, cierpieniu, kłopotach w łóżku, karierze czy historiach z przeszłości. Pamiętaj, że każda myśl, która jest ważna dla Ciebie, jest też istotna dla nas, więc nie szukaj wymówek, tylko napisz, co Ci w duszy czy sercu gra.

O czym możesz do nas napisać?

O problemach intymnych

Chcesz w końcu bez ograniczeń opowiadać o problemach dotyczących strefy intymnej czy kłopotów w łóżku? A może szukasz kobiet z podobnym doświadczeniem? Zatem zabierz się za pisanie i czytanie, bo wśród naszych czytelniczek na pewno znajdą się kobiety takie jak Ty. Przestań też bać się swojej seksualności, a list niech będzie pierwszym krokiem ku Twemu wyzwoleniu.

O karierze

Praca jest dla Ciebie ważna? Denerwują Cię inni pracownicy, szefowie, a może prowadzisz własną firmę i czujesz ogromną presję? Podziel się swoimi radami, doświadczeniami oraz przemyśleniami. W końcu współczesne kobiety sukcesu muszą się wspierać, a opisywanie swoich problemów, czy chwil szczęścia na pewno stanie się inspiracją dla obecnych bądź przyszłych businesswoman.

O zdrowiu psychicznym

Potraktuj nasz dział z listami jak miejsce oczyszczenia. Nie chowaj swoich problemów na dnie umysłu czy serca, tylko wyrzuć z siebie co czujesz i myślisz. Opisz, jakie emocje Ci towarzyszą, gdy jesteś szczęśliwa lub przygnębiona. Zapoznaj się także z historiami innych czytelniczek, a poczujesz wtedy ogromne wsparcie.

O urodzie

Podziel się swoimi trikami urodowymi bądź skorzystaj z porad innych czytelniczek. Spraw, by problemy z urodą przestały być dla Ciebie utrapieniem. Opowiedz o tym, jakich kosmetyków używasz, a może czego nie polecasz. Po prostu napisz to, co jest dla Ciebie ważne.

myv3

O czymkolwiek chcesz!

Współczesne społeczeństwo i tak nakłada na Ciebie zbyt wiele ograniczeń! My nie będziemy tego robili! Zatem podziel się z nami dowolną historią. Chętnie posłuchamy nawet o tym, co jadłaś na śniadanie albo o parszywym humorze spowodowanym miesiączką. Możesz również napisać o swoich zainteresowaniach, czy zajęciach w wolnym czasie. Po prostu przekaż światu coś od siebie, stań się przykładem dla innych kobiet i porzuć wszelkie ramy — stań się wolna, szczęśliwa, a przede wszystkim spełniona. Czekamy na Twój pierwszy list!