Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #377
  A NonyMous

  Mam problem. Jestśmy małżeństwem od 8 lat, mamy 3 i 6 letnie córki. Od roku pojawił się problem z seksem w naszej relacji. Mam poczucie, że mój mąż nie chce się ze mną kochać. Oczywiście zwalam wszystko na siebie, że go nie pociągam i że po prostu mu się nie podobam. Rozmawialiśmy o tym i on tweirdzi, że po prostu ma dużo na głowie i jest zmęczony. Jakoś wcześniej właśnie uwielbiał wieczorem się pokochać i zrelaksować, a teraz nic.. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć…

  #378
  A NonyMous

  Facet to nie maszynka jak się niektórym wydaje, że pstrykną palcami i jest wzwód. Może jak miał 25 lat to tak, ale obstawiam, że już tyle nie macie? Pamiętaj, że to też człowiek i może zwyczajnie być zmęczony. Zamiast go cisnąć i wywierać presję, okaż trochę zrozumienia i wsparcia, a na pewno wszystko wróci do normy:)

  #2812
  Mi_Lena
  Uczestnik

  Wiesz co… ja też jestem 8 lat po ślubie. I wiesz co, z moich doświadczeń wynika, że skoro mówi że jest zmęczony i ma za dużo na głowie to… na prawdę tak jest. Może warto nad tym się zastanowić? Może powinien coś zmienić w pracy, funkcjonowaniu, obowiązkach?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeprzez odpowiedzieć w tym temacie.

Zaloguj się lub zarejestruj by brać udział w dyskusji

Please check the reCAPTCHA to verify you are not a robot.

Zapoznaj się z polityką prywatności

Dziękujemy za rejestrację!
Coś poszło nie tak. Jeśli ta sytuacja się powtórzy skontaktuj się z nami.